ABU125-270
Numărul produsului DigiKey
237-1587-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ABU125-270
Descriere
AC/DC CONVERTER 27V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 27V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABU125-270 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
3.7 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip
Cadru deschis
Eficiență
87%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
27V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,00" l x 1,05" Î (127,0mm x 76,2mm x 26,6mm)