L6R60D-120-C14
Numărul produsului DigiKey
364-1299-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L6R60D-120-C14
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12V 65 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Categorie
Polarizare
Producător
Tri-Mag, LLC
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Eficiență
Nivel VI
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Stare piesă
Activ
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 9,5mm
Regiune utilizare
Internațional
Lungime cordon
39,4" (1,00m)
Formă
Desktop (Clasa I)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Mărime/Dimensiune
4,72" L x 2,01" l x 1,34" Î (120,0mm x 51,0mm x 34,0mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Agenție de aprobare
cUL, FCC, UL
Tensiune - Ieșire
12V
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
5,41A
Greutate
0,617lb (280,00g)
Putere (wați)
65 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
100mW (max.)