TSR 0.6-48120WI
Numărul produsului DigiKey
1951-TSR0.6-48120WI-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TSR 0.6-48120WI
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 3SIP
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 600mA 17V - 72V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TSR 0.6-48120WI Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
600mA
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
93%
Tip
Modul PoL neizolat
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 3-SIP
Tensiune - Intrare (Min)
17V
Mărime/Dimensiune
0,47" L x 0,34" l x 0,53" Î (12,0mm x 8,6mm x 13,4mm)
Tensiune - Intrare (Max)
72V