THN 20-2422WI nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
XP Power
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Recom Power
În stoc: 1
Fișă de date
Similar
Recom Power
În stoc: 0
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 12V -12V – – 833mA, 833mA 9V - 36V Intrare
E-gnition Hamburg team
THN 20-2422WI
Numărul produsului DigiKey
1951-3131-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
THN 20-2422WI
Descriere
DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
THN 20-2422WI Modele
Curent - Ieșire (Max)
833mA, 833mA
Prod.
Putere (wați)
20 W
Serie
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OVP, SCP
Temperatură de funcționare
-40°C – 75°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
2
Eficiență
89%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
1,00" L x 1,00" l x 0,39" Î (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)