THL 20-2423WI nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
XP Power
În stoc: 10
Fișă de date
Similar
Recom Power
În stoc: 198
Fișă de date
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 15V -15V – – 670mA, 670mA 9V - 36V Intrare
E-gnition Hamburg team
THL 20-2423WI
Numărul produsului DigiKey
1951-3103-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
THL 20-2423WI
Descriere
DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
THL 20-2423WI Modele
Curent - Ieșire (Max)
670mA, 670mA
Prod.
Putere (wați)
20 W
Serie
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, SCP
Temperatură de funcționare
-40°C – 75°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
2
Eficiență
89%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
1,00" L x 1,00" l x 0,40" Î (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)