THD 12-4811WI
Numărul produsului DigiKey
1951-2258-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
THD 12-4811WI
Descriere
DC DC CONVERTER 5.1V 12W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5,1V – – – 2,4A 18V - 75V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
THD 12-4811WI Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
2,4A
Prod.
Putere (wați)
12 W
Serie
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Ambalaj
Tub
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OVP, SCP, UVLO
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
85%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Pachet/cutie
Modul 24-DIP, 8 conductori
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
1,25" L x 0,80" l x 0,40" Î (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)