TEP 200-7213UIR
Numărul produsului DigiKey
1951-TEP200-7213UIR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TEP 200-7213UIR
Descriere
200W HALF-BRICK DC/DC CONVERTER
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 13,4A 14V - 160V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TEP 200-7213UIR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
201 W
Prod.
Tensiune - Izolație
3 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Cale ferată
Ambalaj
Cutie
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Modul izolat
Eficiență
92%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
14V
Pachet/cutie
Bloc parțial
Tensiune - Intrare (Max)
160V
Mărime/Dimensiune
2,40" L x 2,28" l x 0,51" Î (61,0mm x 57,9mm x 13,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Bloc parțial
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
CB, cURus
Tensiune - Ieșire 4
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
13,4A