TEN 60-4818WIR
Numărul produsului DigiKey
1951-TEN60-4818WIR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TEN 60-4818WIR
Descriere
DC DC CONVERTER 48V 60W
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 1,25A 18V - 75V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TEN 60-4818WIR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
60 W
Prod.
Tensiune - Izolație
3 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Cale ferată
Ambalaj
Cutie
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul izolat
Eficiență
92%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Pachet/cutie
Modul 8-DIP
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Mărime/Dimensiune
2,00" L x 1,60" l x 1,00" Î (50,8mm x 40,7mm x 25,4mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
1,25A