TEN 50-2415WI
Numărul produsului DigiKey
1951-1572-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TEN 50-2415WI
Descriere
DC DC CONVERTER 24V 50W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 2,08A 9V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TEN 50-2415WI Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
2,08A
Prod.
Putere (wați)
50 W
Serie
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Ambalaj
Tub
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OTP, SCP
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
91%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
2,00" L x 1,00" l x 0,43" Î (50,8mm x 25,4mm x 11,0mm)