TEN 40-7212WIR
Numărul produsului DigiKey
1951-2186-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TEN 40-7212WIR
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 40W
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 3,333A 43V - 160V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TEN 40-7212WIR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
3,333A
Prod.
Putere (wați)
40 W
Serie
Tensiune - Izolație
1.6 kV
Ambalaj
Tub
Aplicații
ITE (Comercial), Cale ferată
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OVP, SCP, UVLO
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
90%
Tensiune - Intrare (Min)
43V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
160V
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
2,00" L x 1,00" l x 0,40" Î (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)