TEN 20-4821WI
Numărul produsului DigiKey
TEN20-4821WI-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TEN 20-4821WI
Descriere
DC DC CONVERTER +/-5V 20W
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 5V -5V – – 2A, 2A 18V - 75V Intrare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
2A, 2A
Prod.
Putere (wați)
20 W
Serie
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Ambalaj
Tub
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OVP, SCP
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
2
Eficiență
79%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Pachet/cutie
Modul 7-DIP
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
2,00" L x 1,60" l x 0,40" Î (50,8mm x 40,6mm x 10,2mm)