TEN 20-4811WI
Numărul produsului DigiKey
1951-2978-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TEN 20-4811WI
Descriere
DC DC CONVERTER 5V 20W
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 4A 18V - 75V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TEN 20-4811WI Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
4A
Prod.
Putere (wați)
20 W
Serie
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Ambalaj
Tub
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OVP, SCP
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
80%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Pachet/cutie
Modul 7-DIP, 6 conductori
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
2,00" L x 1,60" l x 0,40" Î (50,8mm x 40,6mm x 10,2mm)