MSIP-1A12
Numărul produsului DigiKey
3008-MSIP-1A12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSIP-1A12
Descriere
200V/0.5A MINI SIZE REED RELAY,
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Releu cu lamelă SPST-NO (1 de formă A) 12V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Categorie
Tip bobină
Fără blocare
Producător
Toward Technologies, Inc.
Caracteristici
Serie
Stil terminație
Pin PC
Ambalaj
Tub
Valoare nominală etanșare
Stare piesă
Activ
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 9
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 1
Tensiune bobină
12V c.c.
Timp de funcționare
0.5 ms
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Timp eliberare
0.3 ms
Valoare nominală contact (Curent)
500 mA
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C
Tensiune de comutare
200V c.c. – max.
Material contact
Curent bobină
12 mA
Rezistență bobină
1 kOhms