XPQR8308QB,LXHQ
Numărul produsului DigiKey
264-XPQR8308QBLXHQTR-ND - Bandă și mosor (TR)
264-XPQR8308QB,LXHQCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
264-XPQR8308QB,LXHQDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XPQR8308QB,LXHQ
Descriere
80V UMOS10 L-TOGL 0.83MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 350A (Ta) 750W (Tc) Montare pe suprafață L-TOGL™
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
305 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
24700 pF @ 10 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
750W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
175°C
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
80 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
6V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
L-TOGL™
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
0,83mOhm la 175A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 3,2mA