XPH2R106NC,L1XHQ
Numărul produsului DigiKey
264-XPH2R106NCL1XHQTR-ND - Bandă și mosor (TR)
264-XPH2R106NCL1XHQCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
264-XPH2R106NCL1XHQDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XPH2R106NC,L1XHQ
Descriere
MOSFET N-CH 60V 110A 8SOP
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 110A (Ta) 960mW (Ta), 170W (Tc) Montare pe suprafață Avans 8-SOP (5x5)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
XPH2R106NC,L1XHQ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
6900 pF @ 10 V
Serie
Caracteristică FET
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Disipare putere (Max)
960mW (Ta), 170W (Tc)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
175°C
Tip FET
Grad
Automobile
Tehnologie
Calificare
AEC-Q101
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60 V
Tip montare
Montare pe suprafață
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Pachet dispozitiv furnizor
Avans 8-SOP (5x5)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
2,1mOhm la 55A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
104 nC @ 10 V