TRS10V65H,LQ
Numărul produsului DigiKey
264-TRS10V65H,LQTR-ND - Bandă și mosor (TR)
264-TRS10V65H,LQCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
264-TRS10V65H,LQDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TRS10V65H,LQ
Descriere
DIODE SIL CARB 650V 10A 4DFNEP
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 650 V 10A Montare pe suprafață 4-DFN-EP (8x8)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Zero timp recuperare > 500mA (Io)
Prod.
Timp recuperare inversă (trr)
0 ns
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 650 V
Stare piesă
Activ
Capacitanță la Vr, F
649pF la 1V, 1MHz
Tehnologie
Tip montare
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
650 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
10A
Pachet dispozitiv furnizor
4-DFN-EP (8x8)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.35 V @ 10 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C