TPM1R908QM,LQ
Numărul produsului DigiKey
264-TPM1R908QMLQTR-ND - Bandă și mosor (TR)
264-TPM1R908QMLQCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
264-TPM1R908QMLQDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPM1R908QM,LQ
Descriere
N-CH MOSFET, 80 V, 0.0019 @10V,
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 26A (Ta), 238A (Tc) 3W (Ta), 250W (Tc) Montare pe suprafață 8-SOP Advance (4,9x5,75)
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
108 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
10500 pF @ 40 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
3W (Ta), 250W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
175°C
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
80 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
6V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOP Advance (4,9x5,75)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,9mOhm la 70A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 1,2mA