TPM1R908QM,LQ | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | TPM1R908QM,LQ |
Descriere | N-CH MOSFET, 80 V, 0.0019 @10V, |
Termen de livrare standard al producătorului | 16 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 80 V 26A (Ta), 238A (Tc) 3W (Ta), 250W (Tc) Montare pe suprafață 8-SOP Advance (4,9x5,75) |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 108 nC @ 10 V |
Prod. | Vgs (Max) ±20V |
Serie | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 10500 pF @ 40 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Caracteristică FET – |
Stare piesă Activ | Disipare putere (Max) 3W (Ta), 250W (Tc) |
Tip FET | Temperatură de funcționare 175°C |
Tehnologie | Grad – |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 80 V | Calificare – |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit) 6V, 10V | Pachet dispozitiv furnizor 8-SOP Advance (4,9x5,75) |
Rds pornit (Max) la Id, Vgs 1,9mOhm la 70A, 10V | Pachet/cutie |
Vgs(th) (Max) la Id 3,5V la 1,2mA |