TPH9R00CQH,LQ
Numărul produsului DigiKey
264-TPH9R00CQHLQTR-ND - Bandă și mosor (TR)
264-TPH9R00CQHLQCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
264-TPH9R00CQHLQDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPH9R00CQH,LQ
Descriere
UMOS10 SOP-ADV(N) 150V 9MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 150 V 64A (Tc) 960mW (Ta), 210W (Tc) Montare pe suprafață Avans 8-SOP (5x5)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPH9R00CQH,LQ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
44 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
5400 pF @ 75 V
Disipare putere (Max)
960mW (Ta), 210W (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
175°C
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
150 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
8V, 10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
9mOhm la 32A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
Avans 8-SOP (5x5)
Vgs(th) (Max) la Id
4,3V la 1mA