TK6R7P06PL,RQ
Numărul produsului DigiKey
TK6R7P06PLRQTR-ND - Bandă și mosor (TR)
TK6R7P06PLRQCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TK6R7P06PLRQDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TK6R7P06PL,RQ
Descriere
MOSFET N-CHANNEL 60V 46A DPAK
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 46A (Tc) 66W (Tc) Montare pe suprafață DPAK
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TK6R7P06PL,RQ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
26 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1990 pF @ 30 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
66W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
175°C
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
DPAK
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
6,7mOhm la 23A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 300µA