TK560P60Y,RQ
Numărul produsului DigiKey
TK560P60YRQTR-ND - Bandă și mosor (TR)
TK560P60YRQCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TK560P60YRQDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TK560P60Y,RQ
Descriere
MOSFET N-CHANNEL 600V 7A DPAK
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 7A (Tc) 60W (Tc) Montare pe suprafață DPAK
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TK560P60Y,RQ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
14.5 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
380 pF @ 300 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
60W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
DPAK
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
560mOhm la 3,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 240µA