TK210V65Z,LQ
Numărul produsului DigiKey
264-TK210V65ZLQTR-ND - Bandă și mosor (TR)
264-TK210V65ZLQCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
264-TK210V65ZLQDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TK210V65Z,LQ
Descriere
MOSFET N-CH 650V 15A 5DFN
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 650 V 15A (Ta) 130W (Tc) Montare pe suprafață 4-DFN-EP (8x8)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TK210V65Z,LQ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
25 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1370 pF @ 300 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
130W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
650 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
4-DFN-EP (8x8)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
210mOhm la 7,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 610µA