TK110A65Z,S4X
Numărul produsului DigiKey
264-TK110A65ZS4X-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TK110A65Z,S4X
Descriere
MOSFET N-CH 650V 24A TO220SIS
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 650 V 24A (Ta) 45W (Tc) Orificiu străpuns TO-220SIS
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TK110A65Z,S4X Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
40 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2250 pF @ 300 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
45W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
650 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220SIS
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
110mOhm la 12A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1,02mA