TK095U65Z5,RQ
Numărul produsului DigiKey
264-TK095U65Z5RQTR-ND - Bandă și mosor (TR)
264-TK095U65Z5RQCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
264-TK095U65Z5RQDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TK095U65Z5,RQ
Descriere
N-CH MOSFET, 650 V, 0.095 @10V,
Descriere detaliată
Canal-N 650 V 29A (Ta) 230W (Tc) Montare pe suprafață TOLL
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
50 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2880 pF @ 300 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Disipare putere (Max)
230W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C
650 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TOLL
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
95mOhm la 14,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 1,27mA