TCR3LM33A,RF
Numărul produsului DigiKey
264-TCR3LM33A,RFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
264-TCR3LM33A,RFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
264-TCR3LM33A,RFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TCR3LM33A,RF
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 4-DFN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA 4-DFN (1x1)
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
0,251V la 200mA
Prod.
Curent - Ieșire
Serie
Curent - În repaus (Iq)
2.2 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Limită curent, Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 4-XDFN
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V