TCR2LN115,LF(SE
Numărul produsului DigiKey
264-TCR2LN115LF(SETR-ND - Bandă și mosor (TR)
264-TCR2LN115LF(SECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
264-TCR2LN115LF(SEDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TCR2LN115,LF(SE
Descriere
IC REG LINEAR 1.15V 200MA 4-SDFN
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA 4-SDFN (0,8x0,8)
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
1,28V la 150mA
Prod.
Curent - Ieșire
Serie
Curent - În repaus (Iq)
2 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TJ)
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 4-XFDFN
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,15V