TCR2LE36,LM(CT
Numărul produsului DigiKey
TCR2LE36LM(CTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
TCR2LE36LM(CTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TCR2LE36LM(CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TCR2LE36,LM(CT
Descriere
IC REG LINEAR 3.6V 200MA ESV
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA ESV
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TCR2LE36,LM(CT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
0,3V la 150mA
Prod.
Curent - Ieșire
Serie
Curent - În repaus (Iq)
2 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TJ)
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
SOT-553
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,6V