CUS05F30,H3F
Numărul produsului DigiKey
CUS05F30H3F(TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CUS05F30H3F(TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CUS05F30H3F(TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS05F30,H3F
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 500MA USC
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 500mA Montare pe suprafață USC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CUS05F30,H3F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 µA @ 30 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
120pF la 0V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
USC
Curent - Mediu rectificat (Io)
500mA
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
450 mV @ 500 mA