XC9142D33CMR-G
Numărul produsului DigiKey
893-XC9142D33CMR-GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
893-XC9142D33CMR-GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
893-XC9142D33CMR-GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XC9142D33CMR-G
Descriere
IC REG BOOST 3.3V 500MA SOT25
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Amplificare CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 500mA SC-74A, SOT-753
Categorie
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Prod.
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Serie
Tensiune - Ieșire (Max)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
1,2MHz
Funcție
accelerare
Redresor sincron
Da
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-25
Tensiune - Intrare (Min)
0,65V