UCC28C59DR
Numărul produsului DigiKey
296-UCC28C59DRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-UCC28C59DRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-UCC28C59DRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
UCC28C59DR
Descriere
INDUSTRIAL, 30-V, LOW-POWER CURR
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UCC28C59DR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Frecvență - Comutare
Producător
Texas Instruments
Ciclu de funcționare (Max)
50%
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Redresor sincron
Da
Stare piesă
Activ
Sincronizare ceas
Da
Tip ieșire
Driver tranzistor
Interfețe în serie
Funcție
accelerare, retragere, Reductor/Transformare ridicătoare de tensiune
Funcții de control
Limită de curent, control timp nefuncționare, control frecvență, pornire treptată
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Topologie
Ridicare, coborâre, retur reductor, direct, SEPIC
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Faze ieșire
1
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
12,5V – 28V