UCC28C56HQDRQ1
Numărul produsului DigiKey
296-UCC28C56HQDRQ1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-UCC28C56HQDRQ1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-UCC28C56HQDRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
UCC28C56HQDRQ1
Descriere
AUTOMOTIVE, 30-V, LOW-POWER CURR
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UCC28C56HQDRQ1 Modele
Categorie
Frecvență - Comutare
1MHz
Producător
Texas Instruments
Ciclu de funcționare (Max)
100%
Serie
Redresor sincron
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Sincronizare ceas
Da
Stare piesă
Activ
Interfețe în serie
Tip ieșire
Driver tranzistor
Funcții de control
Limită de curent, control timp nefuncționare, control frecvență, rampă, pornire treptată
Funcție
accelerare, retragere, Reductor/Transformare ridicătoare de tensiune
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Configurație ieșire
Pozitiv
Grad
Automobile
Topologie
Ridicare, coborâre, retur reductor, direct, SEPIC
Calificare
AEC-Q100
Număr de ieșiri
Montare pe suprafață
Faze ieșire
1
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
15,5V – 28V