UCC25600EVM-644
Numărul produsului DigiKey
296-37529-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UCC25600EVM-644
Descriere
EVAL BOARD FOR UCC25600
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
12A
Producător
Texas Instruments
Tensiune - Intrare
108 – 265V c.a.
Ambalaj
Cutie
Topologie regulator
Rezonant
Stare piesă
Inactual
Frecvență - Comutare
Destinație principală
c.a./c.c., Parte laterală principală și secundară cu PFC
Conținut
Placă (plăci)
Ieșiri și tip
1 ieșire izolată
IC/piesă utilizată
UCC25600
Putere - Ieșire
600W
Notă
Tensiune - Ieșire
50V