UA78M33CKCS
Numărul produsului DigiKey
296-21633-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UA78M33CKCS
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA TO-220-3
Modele EDA/CAD
UA78M33CKCS Modele
Cădere de tensiune (Max)
2V la 350mA
Ambalaj
Tub
PSRR
80dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
25V
Pachet/cutie
TO-220-3
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V