UA78L12ACPKG3
Numărul produsului DigiKey
296-50454-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-50454-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-50454-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
UA78L12ACPKG3
Descriere
IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89-3
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 100mA SOT-89-3
Modele EDA/CAD
UA78L12ACPKG3 Modele
Cădere de tensiune (Max)
1,7V la 40mA
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
42dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
27V
Pachet/cutie
TO-243AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
12V