TSM24CADBZRQ1
Numărul produsului DigiKey
296-TSM24CADBZRQ1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-TSM24CADBZRQ1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-TSM24CADBZRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TSM24CADBZRQ1
Descriere
TVS DIODE 24VWM 35VC SOT233
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
35V (tipic) Clemă 30A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-3
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
30A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
1200W (1,2kW)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Protecție linie electrică
Nu
Stare piesă
Activ
Aplicații
CAN, Telecom
Tip
Zener
Capacitanță la frecvență
14pF la 1MHz
Canale bidirecționale
1
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
25,5V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
35V (tipic)