TS12A12511DRJR
Numărul produsului DigiKey
296-TS12A12511DRJRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-TS12A12511DRJRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-TS12A12511DRJRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TS12A12511DRJR
Descriere
IC SWITCH SPDT X 1 5OHM 8SON
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 Comutator CI circuit 2:1 5Ohm (tipic) 8-SON (4x4)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TS12A12511DRJR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp comutare (Ton, Toff) (Max)
95ns, 50ns
Producător
Texas Instruments
Lățime de bandă -3 dB
93MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Injecție încărcare
26pC
Stare piesă
Activ
Capacitanță canal (CS(închis), CD(închis))
14pF
Circuit comutator
SPDT
Curent - Scurgere (IS(oprit)) (Max)
1nA
Circuit multiplexor/Demultiplexor
2:1
Diafonie
-70dB la 1MHz
Număr de circuite
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Rezistență stare deschisă (Max)
5Ohm (tipic)
Tip montare
Montare pe suprafață
Adaptare canal-canal (ΔRon)
1Ohm
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 8-WDFN
Tensiune - Alimentare, unică (V+)
2,7V – 12V
Pachet dispozitiv furnizor
8-SON (4x4)
Tensiune - Alimentare, dublă (V±)
±2,7V – 6V