TPS7A20L18PDQNR
Numărul produsului DigiKey
296-TPS7A20L18PDQNRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-TPS7A20L18PDQNRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-TPS7A20L18PDQNRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPS7A20L18PDQNR
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4-X2SON
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA 4-X2SON (1x1)
Modele EDA/CAD
TPS7A20L18PDQNR Modele
Curent - În repaus (Iq)
15 µA
PSRR
95dB – 45dB (100Hz – 1MHz)
Funcții de control
Limită curent, Activare
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Număr de regulatoare
1
Grad
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Calificare
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 4-XDFN
Cădere de tensiune (Max)
0,2V la 300mA