TPS7A201825PDQNR
Numărul produsului DigiKey
296-TPS7A201825PDQNRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-TPS7A201825PDQNRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-TPS7A201825PDQNRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPS7A201825PDQNR
Descriere
IC REG LIN 1.825V 300MA 4-X2SON
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA 4-X2SON (1x1)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPS7A201825PDQNR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
15 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
2 mA
Stare piesă
Activ
PSRR
65dB – 40dB (100Hz – 1MHz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Blocare subtensiune (UVLO)
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,825V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 4-XDFN
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
4-X2SON (1x1)
Cădere de tensiune (Max)
0,2V la 300mA