TPS79101DBVREP
Numărul produsului DigiKey
296-22522-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-22522-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-22522-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPS79101DBVREP
Descriere
IC REG LIN POS ADJ 100MA SOT23-6
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Reglabil 1 Ieșire 100mA SOT-23-6
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPS79101DBVREP Modele
Atributele produsului
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
250 µA
Digi-Reel®
PSRR
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Polaritate inversă, Blocare subtensiune (UVLO)
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
SOT-23-6
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,2V