TPS73501DRVR
Numărul produsului DigiKey
296-34785-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-34785-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-34785-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPS73501DRVR
Descriere
IC REG LIN POS ADJ 500MA 6-WSON
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Reglabil 1 Ieșire 500mA 6-WSON (2x2)
Modele EDA/CAD
TPS73501DRVR Modele
Curent - În repaus (Iq)
65 µA
PSRR
66dB – 22dB (100Hz – 100kHz)
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Blocare subtensiune (UVLO)
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
6,5V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 6-WDFN
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,25V
Pachet dispozitiv furnizor
6-WSON (2x2)
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,5V la 500mA