TPS73150MDBVREP
Numărul produsului DigiKey
296-22490-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-22490-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-22490-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPS73150MDBVREP
Descriere
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
TPS73150MDBVREP Modele
Curent - Alimentare (Max)
750 µA
PSRR
58dB – 37dB (100Hz – 10kHz)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
5V
Cădere de tensiune (Max)
0,1V la 150mA