TPS73150DBVRG4
Numărul produsului DigiKey
TPS73150DBVRG4-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
TPS73150DBVRG4
Descriere
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
TPS73150DBVRG4 Modele
Curent - Alimentare (Max)
750 µA
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
PSRR
58dB – 37dB (100Hz – 10kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
5V
Cădere de tensiune (Max)
0,1V la 150mA