TPS65010RGZR
Numărul produsului DigiKey
296-15241-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-15241-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-15241-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPS65010RGZR
Descriere
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 48VQFN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI încărcător Litiu Ion/Polimer 48-VQFN (7x7)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPS65010RGZR Modele
Atributele produsului
Categorie
Curent de încărcare - Max
500mA
Producător
Texas Instruments
Tensiune acumulator
4,2V
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare (Max)
5,5V
Stare piesă
Activ
Interfață
I2C, USB
Chimie baterie
Litiu Ion/Polimer
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)