TPS62400DRCT
Numărul produsului DigiKey
296-20690-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-20690-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-20690-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPS62400DRCT
Descriere
IC REG BUCK ADJ DL 10VSON
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 0,6V 2 Ieșire 400mA, 600mA Plăcuță expusă 10-VFDFN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPS62400DRCT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
6V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Comutare
2,25MHz
Funcție
retragere
Redresor sincron
Da
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
2
Pachet dispozitiv furnizor
10-VSON (3x3)
Tensiune - Intrare (Min)
2,5V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
6V