TPS61097-33DBVR
Numărul produsului DigiKey
296-24662-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-24662-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-24662-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPS61097-33DBVR
Descriere
IC REG BOOST 3.3V 200MA SOT23-5
Referință client
Descriere detaliată
Amplificare CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 200mA (comutator) SC-74A, SOT-753
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPS61097-33DBVR Modele
Atributele produsului
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Frecvență - Comutare
Funcție
accelerare
Redresor sincron
Da
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Topologie
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Tensiune - Intrare (Min)
0,9V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V