TPS272C45ARHFR
Numărul produsului DigiKey
296-TPS272C45ARHFRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-TPS272C45ARHFRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-TPS272C45ARHFRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPS272C45ARHFR
Descriere
36-V, 45-M, 3-A, 2-CH, INDUSTRIA
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator/driver alimentare 1:1 Canal-N 5,8A 24-VQFN (5x4)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPS272C45ARHFR Modele
Atributele produsului
Categorie
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
Nu este necesar
Prod.
Curent - Ieșire (Max)
5,8A
Digi-Reel®
Rds pornit (tipic)
45mOhm
Stare piesă
Activ
Tip intrare
Fără inversare
Tip comutator
Caracteristici
Descărcare sarcină, Viteză controlată de variație a tensiunii de ieșire
Număr de ieșiri
2
Protecție la defecțiune
Limitare curent (reglabil), Supra-temperatură, Supratensiune, UVLO
Raport - Intrare:Ieșire
1:1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Configurație ieșire
Parte ridicată
Tip ieșire
Canal-N
Pachet dispozitiv furnizor
24-VQFN (5x4)
Interfață
Pornit/Oprit
Pachet/cutie
Tensiune - Sarcină
6V – 36V