TPD4S480RUKR
Numărul produsului DigiKey
296-TPD4S480RUKRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-TPD4S480RUKRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-TPD4S480RUKRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPD4S480RUKR
Descriere
USB TYPE-C 48V EPR PORT PROTECTO
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
USB tip C PMIC 20-WQFN (3x3)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPD4S480RUKR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Producător
Texas Instruments
Grad
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Calificare
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Aplicații
USB tip C
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 20-WFQFN
Curent - Alimentare
112µA
Pachet dispozitiv furnizor
20-WQFN (3x3)
Tensiune - Alimentare
2,7V – 4,5V