TMUX1108RSVR
Numărul produsului DigiKey
296-53257-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-53257-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-53257-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TMUX1108RSVR
Descriere
IC MUX 8:1 4OHM 16UQFN
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 Comutator CI circuit 8:1 4Ohm 16-UQFN (2,6x1,8)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TMUX1108RSVR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp comutare (Ton, Toff) (Max)
12ns, 6ns (tipic)
Producător
Texas Instruments
Lățime de bandă -3 dB
90MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Injecție încărcare
-1pC
Stare piesă
Activ
Capacitanță canal (CS(închis), CD(închis))
7pF, 60pF
Circuit comutator
SP8T
Curent - Scurgere (IS(oprit)) (Max)
80pA
Circuit multiplexor/Demultiplexor
8:1
Diafonie
-65dB – -45dB la 1MHz – 10MHz
Număr de circuite
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Rezistență stare deschisă (Max)
4Ohm
Tip montare
Montare pe suprafață
Adaptare canal-canal (ΔRon)
130mOhm
Pachet/cutie
16-UFQFN
Tensiune - Alimentare, unică (V+)
1,08V – 5,5V