TMS32C6713BPYPA167
Numărul produsului DigiKey
296-41905-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TMS32C6713BPYPA167
Descriere
IC FLOATING POINT DSP 208-HLQFP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Punct mobil Procesor de semnal digital (DSP) 167MHz 208-HLQFP (28x28)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TMS32C6713BPYPA167 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
RAM integrat
264kB
Tensiune - Intrare/ieșire
3,30V
Serie
Tensiune - Miez
1,20V
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (TC)
Tip
Punct mobil
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 208-LQFP
Interfață
Interfață gazdă, I2C, McASP, McBSP
Pachet dispozitiv furnizor
208-HLQFP (28x28)
Rată ceas
167MHz