TMS320F2802PZS-60
Numărul produsului DigiKey
296-32758-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TMS320F2802PZS-60
Descriere
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
C28x C2000™ C28x Fixed-Point CI microcontroler 32bit 60MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-LQFP (14x14)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TMS320F2802PZS-60 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip memorie program
FLASH
Prod.
Dimensiune EEPROM
Serie
Dimensiune RAM
6K x 16
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,71V – 1,89V
Stare piesă
Activ
Convertoare de date
A/D 16x12b
Programabil la DigiKey
Neverificat
Tip oscilator
Intern
Procesor
C28x
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Dimensiune nucleu
32bit
Grad
Automobile
Viteză
60MHz